Long 4 Lashes opinie i cena

Long 4 Lashes opinie i cena

4. miejsce w naszym rankingu

Czy odżywka do rzęs Long 4 Lashes to jeden z wielu produktów, który służy poprawie wyglądu rzęs? Każda kobieta o takich produktach ma pewnie swoje własne zdanie. Nie da się mimo wszystko ukryć, że odżywka do rzęs Long 4 Lashes wydłuża, zagęszcza oraz wzmacnia rzęsy, a także poprawia ich kondycję. Co najważniejsze zawiera ona w sobie bimatoprost, a więc substancję aktywną, która jest jednym z najefektywniejszych związków stymulujących wzrost rzęs. Ponadto zawarty w niej was hialuronowy nawilża i wygładza powierzchnię rzęs, a prowitamina B5 poprawia ich strukturę. Dzięki temu rzęsy są mocniejsze, bardziej elastyczne i lśniące.

Skład: 3/5
3/5
Działanie (efekty): 3/5
3/5

Szukasz sprawdzonych opinii o Long 4 Lashes? Chcesz się dowiedzieć jaka jest cena tego specyfiku?

Zapraszamy do przeczytania naszego powyższego opisu, ale również opinii od innych klientów. Na to stawiamy przede wszystkim – aby każdy mógł i miał prawo opowiedzieć o swoich doświadczeniach z produktami. Koniec końców to nie ładne opakowanie zagęści i odżywi Ci rzęsy, a skład w odżywce. Chociaż wiadomo, że ładne opakowanie to dodatkowy plus.

Odżywki do rzęs – czy warto je stosować?

Na ogół odżywki do rzęs przynoszą wiele korzyści. Na ogół, ponieważ niektórym mogą zaszkodzić, jednak są to nieliczne przypadki, które mają np. uczulenie na jakiś składnik. Większość ludzi jednak toleruje wszystkie składniki odżywki i może cieszyć się spektakularnym efektem.

Jak stosować odżywkę do rzęs?

Odżywki zwykle wyposażone są w szczoteczkę lub pędzelek do nakładania preparatu wzdłuż linii rzęs, ale unikając kontaktu z oczami. Stosować należy na oczyszczoną i wolną od podrażnień skórę.

Producenci odżywki Long 4 Lashes zalecają nakładanie jej na noc, przed snem. Nakładana na dzień mogłaby być nawet nieświadomie ścierana z oka. Aby przyniosła oczekiwane efekty należy stosować ją regularnie. Nawet najlepsza odżywka nie będzie w stanie polepszy wyglądu rzęs, jeżeli będzie stosowana od święta. Trzeba zatem stosować się do zaleceń producenta, również jeżeli chodzi o długość kuracji.

Która odżywka do rzęs jest najlepsza?

Stając przed wyborem odżywki do rzęs sprawdźmy przede wszystkim jej skład. Jeżeli masz uczulenie na któryś ze składników, zapoznaj się z innymi odżywkami dostępnymi na rynku, a przed regularnym stosowaniem wykonaj próbę uczuleniową.

Ponadto możesz odszukać w Internecie każdą z wymienionych w składzie pozycji i poznać jej działanie. Warto poświęcić kilka chwil i odszukać taki skład, który będzie odpowiedzią na Twoje oczekiwania, a to właśnie ta odżywka okaże się tą najlepszą.

Jak dbać o rzęsy na co dzień?

Prawidłową pielęgnację zaczyna się od demakijażu. W tym celu należy stosować wyłącznie kosmetyki dedykowane do tej czynności i przebadane dermatologicznie, a najlepiej i okulistycznie. Jeżeli jest taka możliwość, warto wybrać preparaty wzbogacone w witaminy, ekstrakty, naturalne wyciągi z ziół, czy z dodatkiem olejku rycynowego.

Po nałożeniu delikatnego kremu przeznaczonego do pielęgnacji okolic oczu należy nałożyć odżywkę do rzęs lub serum.

Stosowanie zalotki na co dzień nie jest najlepszym rozwiązaniem. Podkręcanie mechaniczne uszkadza bowiem powierzchnię rzęs. Jeżeli jednak została użyta, warto na wieczór nałożyć odrobinę olejku rycynowego lub oliwy z oliwek w celu regeneracji powierzchni rzęs.

Oprócz zdrowej i zbilansowanej diety, do codziennych rytuałów można dodać suplementację biotyny, która pozytywnie wpływa na włosy, w tym również rzęsy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.